Omnichannel w służbie sprzedaży
Sprzedaż wielokanałowa łączy offline i online

Omnichannel to spójne połączenie wszystkich kanałów sprzedaży. Doświadczenie Klienta musi być jednolite na każdym punkcie styku z daną marką.

Forbis Group we współpracy z zaufanymi i doświadczonymi partnerami biznesowymi z branży IT, oferuje swoim Klientom pomoc we wdrożeniu strategii sprzedaży wielokonałowej poprzez:

DIGITAL SIGNAGE

Zastosowanie rozwiązań multimedialnych w sklepach stacjonarnych

E-COMMERCE

Projektowanie sklepów internetowych i aplikacji mobilnych

ROZWIĄZANIA B2B

Dedykowane moduły prosprzedażowe, łączące wszystkie kanały dystrybucji

DIGITAL SIGNAGE

Czyli multimedialne ekrany z dynamicznie zmieniającym się, spersonalizowanym kontentem, infokioski i urządzenia mobilne, umożliwiające przeglądanie dostępnych produktów i generowanie zamówienia – wszystko to, co poprzez zastosowanie technologii najnowszej generacji stymuluje Klienta, ułatwia mu podjęcie decyzji zakupowej oraz pozwala wykorzystać zalety zakupów online w sklepie stacjonarnym. Umiejętne wdrożenie tego rodzaju rozwiązań i zaprojektowanie ich na miarę potrzeb konkretnej marki pozwala wyróżnić się na tle konkurencji i w wymierny sposób wpłynąć na wyniki sprzedaży!

E-COMMERCE

Pomagamy naszym Klientom zaprojektować od początku lub zoptymalizować istniejące już rozwiązania z zakresu sprzedaży online, tak aby były one ściśle powiązane z ofertą stacjonarnych punktów sprzedaży i skutecznie realizowały założone cele biznesowe. Sklepy internetowe i aplikacje mobilne, zaprojektowane przez naszych ekspertów są responsywne, intuicyjne i spójne z identyfikacją wizualną marki.

ROZWIĄZANIA B2B

Dostarczane przez nas dedykowane moduły prosprzedażowe, zapewniają spójność procesu zakupowego w różnych kanałach sprzedaży:
– Obsługa odbiorów i zwrotów, niezależnie od miejsca zakupu
– Jednolita polityka cenowa w Internecie i salonach stacjonarnych
– Spójne programy lojalnościowe
– Automatyczna synchronizacja danych magazynowych
– Obsługa aplikacji i systemu e-commerce z jednego panelu administracyjnego

Zobacz także: